Khloe Kwon: Difference between revisions

No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 143: Line 143:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="4" |2023
| rowspan="2" |Shake & Pop
| rowspan="2" |Shake & Pop
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 152: Line 152:
|Radix (Indianapolis)
|Radix (Indianapolis)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Juice
|Jazz
|Scott Myrick
|Radix (San Francisco)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Ceo
|
|
|Radix (Anaheim)
|
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="2" |Rune
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |
|Jump (Honolulu)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|}
|}


Line 201: Line 223:
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="3" |The Remix
| rowspan="3" |The Remix
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 213: Line 235:
|-
|-
|KAR (San Gabriel)
|KAR (San Gabriel)
|
|-
| rowspan="2" |Monsters
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |[[Everleigh Soutas]]
|Radix (Minneapolis)
|
|-
|NUVO (Santa Clara)
|
|
|}
|}