Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Grown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Mariah Spears | ||
|Revel (Los Angeles) | |Revel (Los Angeles) | ||
| | | | ||
| Line 61: | Line 61: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | |||
| rowspan="3" |Survivor | |||
| rowspan=" | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Mariah Spears | ||
|KAR Live (Burbank) | |KAR Live (Burbank) | ||
| | | | ||
| Line 86: | Line 71: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24/7 (Reno 1) | ||
| | |High Five in Jazz<br />Weekend Warrior | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Soap | |||
|Contemporary | |||
|Jordan Blais-Krinke | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|High Gold | |||
|} | |} | ||
| Line 162: | Line 154: | ||
<center><youtube width="350" height="200">VMsh0yAMZOU</youtube><youtube width="350" height="200">ATgnVaNMEuY</youtube><youtube width="350" height="200">DUCJ7zsDxBI</youtube></center> | <center><youtube width="350" height="200">VMsh0yAMZOU</youtube><youtube width="350" height="200">ATgnVaNMEuY</youtube><youtube width="350" height="200">DUCJ7zsDxBI</youtube></center> | ||
==== | ====Survivor==== | ||
<center><youtube width="400" height="240"> | <center><youtube width="400" height="240">EIPMqCNGk5A</youtube><youtube width="400" height="240">GUDaZ9FQUAU</youtube></center> | ||
====Never Enough==== | ====Never Enough==== | ||