Harbor Pitkin: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 12: Line 12:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2017
| rowspan="4" |2017
|De-Lovely
| rowspan="4" |De-Lovely
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jordan Blais-Krinke
|Move
|1<sup>st</sup> in Jazz Solos<br />5<sup>th</sup> in 6-8 Solos
|-
|Radix
|
|-
|Revel
|
|
|Jordan Blais-Krinke
|-
|Move
|Velocity
|
|
|-
|-
Line 22: Line 31:
| rowspan="2" |Woman Up
| rowspan="2" |Woman Up
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Sasha De Dayoan
| rowspan="2" |Sasha Dee Dayoan
|Spotlight (Los Angeles)
|Spotlight (Los Angeles)
|
|1<sup>st</sup> in Jazz Solos<br />1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos
|-
|-
|StarQuest (San Diego)
|StarQuest (San Diego)
|3<sup>rd</sup> in Petite Solos
|3<sup>rd</sup> in Petite Solos<br />Platinum
|-
|-
| rowspan="4" |2019
| rowspan="4" |2019
| rowspan="4" |Hit Me Up
| rowspan="4" |Hit Me Up
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Sasha De Dayoan
| rowspan="4" |Sasha Dee Dayoan
|Rainbow (Escondido)
|Rainbow (Escondido)
|4<sup>th</sup> in Elite Starz 6-8 Solos
|4<sup>th</sup> in Elite Starz 6-8 Solos
|-
|-
|Revel (Long Beach)
|Revel (Long Beach)
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos
|
|-
|-
|Spotlight (Los Angeles)
|Spotlight (Los Angeles)
|5<sup>th</sup> in 8 & Under Solos
|
|-
|-
|Move
|Move
Line 56: Line 65:
|-
|-
|24/7 (Anaheim)
|24/7 (Anaheim)
|High Gold
|-
|NUVO (Long Beach)
|
|
|-
|-
|NUVO (Long Beach)
| rowspan="5" |2021
| rowspan="5" |Survivor
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Mariah Spears
|Velocity
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="3" |Survivor
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Mariah Spears
|KAR Live (Burbank)
|KAR Live (Burbank)
|
|
Line 72: Line 84:
|-
|-
|24/7 (Reno 1)
|24/7 (Reno 1)
|High Five in Jazz<br />Weekend Warrior
|High Five in Jazz<br />Weekend Warrior<br />High Gold
|-
|Radix (Seattle)
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer
|-
|-
|2022
|2022
Line 96: Line 111:
|Strut
|Strut
|
|
|Sasha De Dayoan
|Sasha Dee Dayoan
|[[Khloe Kwon]]
|[[Khloe Kwon]]
|Move
|Move
|
|
|-
|-
|2018
| rowspan="2" |2018
|Donatella
| rowspan="2" |Donatella
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|Alex Alba
| rowspan="2" |Alex Alba
|[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]]
| rowspan="2" |[[Hayden Calder]]<br />[[Khloe Kwon]]
|StarQuest (San Diego)
|3<sup>rd</sup> in Petite Duos/Trios<br />Fierce Award<br />Platinum
|-
|Spotlight (Los Angeles)
|Spotlight (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Duos/Trios
Line 125: Line 143:
| rowspan="2" |2020-1
| rowspan="2" |2020-1
| rowspan="2" |Gimme Dat
| rowspan="2" |Gimme Dat
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Hip Hop
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |[[Khloe Kwon]]
| rowspan="2" |[[Khloe Kwon]]
|Revel (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios
|-
|Spotlight (Los Angeles)
|Spotlight (Los Angeles)
|
|-
|Revel
|
|
|-
|-