Harbor Pitkin: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
|Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | |Runner-Up Mini<br />Female Core Performer | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Soap | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jordan Blais-Krinke | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|High Gold | |High Gold | ||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|Rainbow (Redondo Beach) | |Rainbow (Redondo Beach) | ||
| | |||
|- | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 123: | Line 126: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lose My Breath | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Sasha Dee Dayoan | ||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |Hollywood Vibe (Garden Grove) | ||
| | |||
|- | |||
|Velocity (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||