Joah Moore: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 219: | Line 219: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|[[Bryn Zimmerman]]<br />Caimbre Laven<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Kaylee Townsend<br />Phoenix Kaneaiakala<br />Tori Thalken<br />Tanya Kaewmanee<br />Devyn Robertson | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Alyssa Crowe<br />Brooklyn Raney<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />Caimbre Laven<br />Devyn Robertson<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Kaylee Townsend<br />Tanya Kaewmanee<br />Tori Thalken<br />Phoenix Kaneaiakala | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Caimbre Laven<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />Kaylee Townsend<br />Ava Hommerding<br />Phoenix Kaneaiakala<br />Presley Light<br />Megan Baenardo<br />Aubrey Ceja<br />Brooklyn Raney<br />Amee Franczyk | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Caimbre Laven<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />Kaylee Townsend<br />Ava Hommerding<br />Phoenix Kaneaiakala<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Presley Light<br />Tanya Kaewmanee<br />Sofia Hommerding<br />Narah Kaewmanee<br />Madeline Baker<br />Megan Baenardo<br />Annika Tootikian<br />Aubrey Ceja<br />Alyssa Crowe<br />Jazlyn Diaz<br />Paisley Osmena<br />Brooklyn Raney<br />Devyn Robertson<br />Tori Thalken<br />Amee Franczyk | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2020 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|[[Bryn Zimmerman]]<br />Caimbre Laven<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Kaylee Townsend<br />Phoenix Kaneaiakala<br />Tori Thalken | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | | | ||
| Line 233: | Line 255: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Caimbre Laven<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />Kaylee Townsend<br />Phoenix Kaneaiakala<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Devyn Robertson<br />Tori Thalken | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|[[Bryn Zimmerman]]<br />Caimbre Laven<br />Kaylee Townsend<br />Phoenix Kaneaiakala<br />Amee Franczyk<br />Brooklyn Raney | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Caimbre Laven<br />Sofia Hommerding<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />Kaylee Townsend<br />Phoenix Kaneaiakala<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Alyssa Crowe<br />Devyn Robertson<br />Tori Thalken<br />Amee Franczyk | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Caimbre Laven<br />Addison Koopman<br />[[Bryn Zimmerman]]<br />Kaylee Townsend<br />Phoenix Kaneaiakala<br />[[Hayden Overholtzer]]<br />Alyssa Crowe<br />Lauren Pinner<br />Devyn Robertson<br />Tori Thalken | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | | | ||