Joah Moore: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 98: | Line 98: | ||
|9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |9<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="3" |2022 | ||
|Labyrinth | | rowspan="3" |Labyrinth | ||
|Contemporary | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan="3" | | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 183: | Line 189: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duo/Trio Open | |1<sup>st</sup> in Mini Duo/Trio Open | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="4" |2022 | ||
|Mix It | | rowspan="4" |Mix It | ||
|Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" |[[Bryn Zimmerman]] | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |KAR (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||