Finley Ashfield: Difference between revisions
>Chlobirdandmads No edit summary |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 274: | Line 274: | ||
|NYCDA Minneapolis | |NYCDA Minneapolis | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2024 | | rowspan="2" |2024 | ||
|On My Own | |On My Own | ||