Finley Ashfield: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Dance fan24 No edit summary |
||
| Line 213: | Line 213: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2022 | ||
| rowspan="6" |Hidden Within | | rowspan="6" |Hidden Within | ||
| rowspan="6" |Contemporary | | rowspan="6" |Contemporary | ||
| Line 251: | Line 251: | ||
| | | | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |She's A Lady | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||