Ariel Banfalvy: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 345: Line 345:
|
|
|-
|-
| rowspan="8" |2020
| rowspan="10" |2020
|Shunned
|Open
|[[Ariel Banfalvy]]<br />Madeline Blackburn<br />Sam Judd<br />Kaylee Quintana<br />Noelle Strong<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|Nothing
|Contemporary
|[[Ariel Banfalvy]]<br />Madeline Blackburn<br />Brianna Hill<br />Sam Judd<br />Catherine Minton<br />Kaylee Quintana<br />Noelle Strong<br />Emily Varsalona<br />Ryann Weaver
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|Into the Fog
|Into the Fog
|Open
|Open
Line 394: Line 406:
|did not place
|did not place
|-
|-
|2021
|
|
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|-
|-
Line 405: Line 417:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 412: Line 424:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 419: Line 431:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 426: Line 438:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 433: Line 445:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 440: Line 452:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 447: Line 459:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 454: Line 466:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 461: Line 473:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 468: Line 480:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 475: Line 487:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 482: Line 494:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 489: Line 501:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 496: Line 508:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 503: Line 515:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 510: Line 522:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 517: Line 529:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 524: Line 536:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 531: Line 543:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 538: Line 550:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|-
Line 545: Line 557:
|
|
|
|
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}