Category:Kouznetsova Sisters: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |The Blue or Red Pill | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|24/7 (Long Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Revel (Los Angeles) | |Revel (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duo/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duo/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2023 | | rowspan="2" |2023 | ||