Category:Kouznetsova Sisters: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |The Blue or Red Pill | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
|KAR (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Long Beach) | |24/7 (Long Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | ||
| Line 83: | Line 86: | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Sibling Rivalry | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Ultra Dance Battlegrounds (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Revive (San Diego) | |Revive (San Diego) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | ||