Category:Kouznetsova Sisters: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 65: Line 65:
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="6" |2022
| rowspan="5" |The Blue or Red Pill
| rowspan="6" |The Blue or Red Pill
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
|KAR (Redondo Beach)
|
|-
|24/7 (Long Beach)
|24/7 (Long Beach)
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios
Line 83: Line 86:
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="3" |2023
| rowspan="2" |Sibling Rivalry
| rowspan="3" |Sibling Rivalry
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|Ultra Dance Battlegrounds (Ontario)
|
|-
|Revive (San Diego)
|Revive (San Diego)
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios