Summer Wingard: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2021 | |||
| rowspan="4" |Get Your Sparkle On | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" |Izabella Lawler | |||
|EnerGy (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
|- | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Prestige Arts (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showstopper (Chicago) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 162: | Line 171: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2022 | |||
| rowspan="4" |Please Mr. Postman | |||
| rowspan="4" |Lyrical | |||
| rowspan="4" |Remi Stichter<br />Izabella Lawler | |||
|EnerGy (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
|- | |||
|In10sity (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Nexstar (Fort Wayne) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Showstopper (Chicago) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 180: | Line 198: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2022 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Amelia Grove<br />Summer Wingard<br />Savannah Chupp<br />Nola Scott<br />Lily Brow<br />Izabella Lawler<br />Claire Freeze | |Amelia Grove<br />Summer Wingard<br />Savannah Chupp<br />Nola Scott<br />Lily Brow<br />Izabella Lawler<br />Claire Freeze | ||
| | |Showstopper (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Amelia Grove<br />Savannah Chupp<br />Nola Scott<br />Lily Brow<br />Izabella Lawler<br />Claire Freeze | |Amelia Grove<br />Savannah Chupp<br />Nola Scott<br />Lily Brow<br />Izabella Lawler<br />Claire Freeze | ||
| | |Showstopper (Chicago) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2023 | |||
| | | | ||
| | | | ||
|Jenna Barksdale<br />Lily Brow<br />Claire Freeze | |||
|Hall of Fame (Schaumburg) | |||
|Jenna Barksdale<br />Lily Brow<br /> | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Jenna Barksdale<br />Lily Brow<br />Claire Freeze | ||
| | |Hall of Fame (Schaumburg) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||