Izumi Presberry: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
|StarQuest (Pittsburgh) | |StarQuest (Pittsburgh) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |1<sup>st</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2009 | |||
| rowspan="2" |Do I Do | |||
| rowspan="2" |Tap | |||
| rowspan="2" |Unknown | |||
|Star Systems (Pittsburgh) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
|Starpower (Pittsburgh) | |||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||