Izumi Presberry: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 63: Line 63:
|2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos
|-
|-
| rowspan="2" |2006
| rowspan="3" |2006
| rowspan="2" |Billie Jean
| rowspan="3" |Billie Jean
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="2" |Matt Saffron
| rowspan="3" |Matt Saffron
|Stars of Tomorrow (Cleveland)
|Stars of Tomorrow (Cleveland)
|2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos<br />Most Entertaining
|2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos<br />Most Entertaining
|-
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|did not place
|-
|-
|DMA (Orlando)
|DMA (Orlando)