Izumi Presberry: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2006 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Billie Jean | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Matt Saffron | ||
|Stars of Tomorrow (Cleveland) | |Stars of Tomorrow (Cleveland) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos<br />Most Entertaining | |2<sup>nd</sup> in Junior Male Solos<br />Most Entertaining | ||
|- | |||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|DMA (Orlando) | |DMA (Orlando) | ||