Romana Henson: Difference between revisions
>LoomerE No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 71: | Line 71: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2007 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Redeemed | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Abby Lee Miller]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Crystal Jennings]] | ||
| | |NYCDA (Pittsburgh) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |WCDE (Pittsburgh) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Senior Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |Dance Masters of PA | ||
| | |1<sup>st</sup> in 13 & Over Duet/Trios | ||
|- | |||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |||
|3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trios | |||
|} | |} | ||