Bryn Zimmerman: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 346: | Line 346: | ||
|- | |- | ||
|Velocity (Reno) | |Velocity (Reno) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Small | |1<sup>st</sup> in Mini Open Small Groups | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
|Music | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Riot Rhythm | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|I Feel Pretty | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||