Bryn Zimmerman: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 366: | Line 366: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2022 | ||
| rowspan="4" |I Feel Pretty | | rowspan="4" |I Feel Pretty | ||
| rowspan="4" |Jazz | | rowspan="4" |Jazz | ||
| Line 393: | Line 393: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Music | | rowspan="3" |Music | ||
| | | rowspan="3" |Jazz | ||
| | | rowspan="3" |Holden Maples | ||
|[[Addyson Paul]]<br /> | | rowspan="3" |[[Addyson Paul]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Joah Moore]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Quinn Briscoe]] | ||
|Radix | |KAR (San Gabriel) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Small Groups | ||
|- | |||
|Jump (Anaheim) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Small Groups | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Riot Rhythm | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |[[Sophia Lucia]]<br />Amanda Gardner | |||
| rowspan="3" |[[Wavy Hazen]]<br />[[Quinn Briscoe]]<br />[[Devyn Robertson]]<br />[[Khloe Kwon]]<br />[[Everleigh Soutas]]<br />[[Hayden Calder]]<br />[[Joah Moore]] | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Jump (Anaheim) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups | |||
|} | |} | ||