Bryn Zimmerman: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 366: Line 366:
|
|
|-
|-
| rowspan="12" |2022
| rowspan="10" |2022
| rowspan="4" |I Feel Pretty
| rowspan="4" |I Feel Pretty
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Jazz
Line 382: Line 382:
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|Hollywood Vibe (Garden Grove)
|1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups
|1<sup>st</sup> in Junior (Open) Large Groups
|-
| rowspan="2" |Riot Rhythm
| rowspan="2" |Open
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |[[Devyn Robertson]]<br />and more
|KAR (San Gabriel)
|
|-
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|-
|-
| rowspan="3" |Music
| rowspan="3" |Music