Bryn Zimmerman: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 136: | Line 136: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2023 | | rowspan="4" |2023 | ||
|Champagne Taste | | rowspan="3" |Champagne Taste | ||
| rowspan="3" |Musical Theatre | |||
|24/7 | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Burning Up | |||
| | |||
|The Dance Awards | |||
| | | | ||
|} | |} | ||