Kailey Longshore: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 85: Line 85:
|High Five in Ballet
|High Five in Ballet
|-
|-
| rowspan="9" |2022
| rowspan="7" |2022
| rowspan="3" |Gorgeous
| rowspan="2" |Gorgeous
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
|Rainbow (Redondo Beach)
|Rainbow (Redondo Beach)
|3<sup>rd</sup> in Elite Starz 12-14 Solos<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars
|3<sup>rd</sup> in Elite Starz 12-14 Solos<br />NYC All-Stars<br />HDE All-Stars
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|-
|Radix (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 107: Line 104:
|
|
|-
|-
|Radix (Anaheim)
|24/7 (Long Beach)
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Someone You Loved
| rowspan="2" |Someone You Loved
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
|Rainbow (Redondo Beach)
|Rainbow (Redondo Beach)
|
|
|-
|-
|KAR (Redondo Beach)
|KAR (Redondo Beach)
|
|-
|Radix (Anaheim)
|
|
|}
|}