Nia Frazier: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 287: | Line 287: | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Getting Away with Murder | | style="text-align: center; " |Getting Away with Murder | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 293: | Line 293: | ||
| style="text-align: center; " |Dream NDC (Panorama City) | | style="text-align: center; " |Dream NDC (Panorama City) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos <br> 1<sup>st</sup> in Overall Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos <br> 1<sup>st</sup> in Overall Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |No More Pain | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Upland) | |||
| style="text-align: center; " |scratched | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |No Regrets | |||
| style="text-align: center; " |Modern | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Fierce NDC (Panorama City) | |||
| style="text-align: center; " |Platinum Award | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |The Promised Land | | style="text-align: center; " |The Promised Land | ||