Spree Hazen: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 24: | Line 24: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2015 | |||
| rowspan="2" |Final Goodbye | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|StarQuest (San Diego) | |||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Show Off | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" | | |||
|StarQuest (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2016 | |||
| rowspan="2" |Ladies Night | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|StarQuest (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |See You Again | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|StarQuest (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2019 | | rowspan="6" |2019 | ||
| Line 99: | Line 137: | ||
|} | |} | ||
===Duets | ===Duets=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | ||
|- | |- | ||
| Line 109: | Line 147: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="2" |2015 | |||
| rowspan="2" |PYT | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Kaitlyn Wong | |||
|StarQuest (San Diego) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2016 | |||
| rowspan="2" |Absolutely Not | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Kaitlyn Wong | |||
|StarQuest (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 172: | Line 232: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||