Claire Monge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Primary 8 & Under Duets/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2018 | |||
| rowspan="3" |No Excuses | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" |Lola Neely<br />Kira Reissner | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 178: | Line 191: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Lines | |3<sup>rd</sup> in Teen Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" |2018 | ||
| rowspan="3" |Girls | | rowspan="3" |Girls | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| Line 215: | Line 216: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3" | | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||