Claire Monge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 355: Line 355:
|
|
|-
|-
| rowspan="12" |2019
| rowspan="10" |2019
|Legs
|Legs
|Jazz
|Jazz
Line 367: Line 367:
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|-
|Last Thing On My Mind
|Open
|[[Isabella Jarvis]]<br />Asher Lindamood<br />Daniel Meaney<br />Lola Neely<br />Juan Pacheco<br />[[Keira Redpath]]<br />Degie Setnes
|Hall of Fame (St. Paul)
|4<sup>th</sup> in Junior Small Groups
|-
|Beauty
|Open
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Kate Happe]]<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Maris LaPointe]]<br />Kendall Lewis<br />[[Josie Lutz]]<br />[[Keira Redpath]]<br />Olivia Shelton<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Teen Large Groups
|-
|-
|Universal Language
|Universal Language