Claire Monge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 201: Line 201:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick<br />Teen Female BreakOut Artist
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />DJ's Pick<br />Teen Female BreakOut Artist
|-
|-
| rowspan="6" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="3" |Atonement
| rowspan="3" |Atonement
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 218: Line 218:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|1<sup>st</sup> in Teen Solos<br />Teen Female JUMP VIP
|-
|-
| rowspan="2" |Chirp
|Chirp
| rowspan="2" |Open
|Open
| rowspan="2" |Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-
|
|
|}
|}