Kate Monge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 77: Line 77:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="2" |2017
| rowspan="3" |2017
|Super Girl Beat
|Lyrical
|Sadie Ehrmantraut<br />Emily Healy<br />Shaela Murphy<br />Gemma Neely<br />Brynn State<br />Savannah Werner
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-
|Trolls
|Trolls
|Tap
|Tap