Kate Monge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 49: | Line 49: | ||
|Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist | |Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Evacuate | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|24/7 (Chicago) | |24/7 (Chicago) | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Five in Jazz | |4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Five in Jazz | ||
| Line 63: | Line 63: | ||
|NUVO (Minneapolis) | |NUVO (Minneapolis) | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos | |9<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Omaha) | |||
|Mini Female BreakOut Artist | |||
|} | |} | ||