Kate Monge: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 49: Line 49:
|Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist
|Runner-Up Mini<br />Female BreakOut Artist
|-
|-
| rowspan="4" |2022
| rowspan="5" |2022
| rowspan="4" |Evacuate
| rowspan="5" |Evacuate
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
|24/7 (Chicago)
|24/7 (Chicago)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Five in Jazz
|4<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Five in Jazz
Line 63: Line 63:
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)
|9<sup>th</sup> in Mini Solos
|9<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|NUVO (Omaha)
|Mini Female BreakOut Artist
|}
|}