Kennedy Barry: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 227: Line 227:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="15" |2013
| rowspan="16" |2013
| rowspan="2" |Crazy in Love
| rowspan="2" |Crazy in Love
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 236: Line 236:
|Showstopper (Anaheim)
|Showstopper (Anaheim)
|6<sup>th</sup> in Mini Competitive Small Groups<br />Double Platinum
|6<sup>th</sup> in Mini Competitive Small Groups<br />Double Platinum
|-
|Ichi Ni San Shi
|unknown
|
|Showstopper (Anaheim)
|8<sup>th</sup> in Mini Competitive Small Groups<br />Double Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |Let's Be Bad
| rowspan="2" |Let's Be Bad