Kennedy Barry: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
|Showbiz (Escondido) | |Showbiz (Escondido) | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Diamond Solos | |8<sup>th</sup> in Junior Diamond Solos | ||
|} | |||
===Duets/Trios=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer(s) | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2011 | |||
|Gitchee Gitchee Goo | |||
|Jazz | |||
|Callie Baum | |||
|KAR (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Sea Cruise | |||
|Jazz | |||
|[[Brisa Lalich]]<br />Callie Baum | |||
|KAR (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2012 | |||
| rowspan="2" |Hokey Pokey | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Callie Baum | |||
|Rainbow (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |The DiVas | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |[[Brisa Lalich]]<br />Callie Baum | |||
|Rainbow (Long Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2013 | |||
| rowspan="3" |Raining Men | |||
| rowspan="3" |Tap | |||
| rowspan="3" |[[Kayla Seitel]]<br />Rylee Salgado | |||
|Countdown (Fallbrook) | |||
|unknown scoring | |||
|- | |||
|Rainbow (Upland) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
|10<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios<br />Platinum | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Tough Love | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Chloe Eyman<br />Emily Porges | |||
|Rainbow (Upland) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2015 | |||
| rowspan="4" |Best Friends | |||
| rowspan="4" |Musical Theatre | |||
| rowspan="4" |[[Hailey Meyers]] | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
|2<sup>nd</sup> in Elite Starz 9-11 Solos | |||
|- | |||
|24/7 (Los Angeles) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|24/7 (San Diego) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|- | |||
|NUVO (Santa Clara) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |||
|} | |} | ||