Kennedy Barry: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 135: | Line 135: | ||
|} | |} | ||
===Duets | ===Duets=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | ||
|- | |- | ||
| Line 145: | Line 145: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2011 | |||
|Gitchee Gitchee Goo | |Gitchee Gitchee Goo | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 152: | Line 152: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2012 | |||
| rowspan=" | |||
| rowspan="2" |Hokey Pokey | | rowspan="2" |Hokey Pokey | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 166: | Line 160: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 216: | Line 179: | ||
|} | |} | ||
=== | ===Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" | ||
|- | |- | ||
| Line 226: | Line 189: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2011 | |||
|Sea Cruise | |Sea Cruise | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 239: | Line 196: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2012 | ||
| rowspan="2" |The DiVas | | rowspan="2" |The DiVas | ||
| rowspan="2" |Open | | rowspan="2" |Open | ||
| Line 278: | Line 226: | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim) | |Showstopper (Anaheim) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios<br />Double Platinum | ||
|} | |} | ||
| Line 377: | Line 309: | ||
|Jump (Los Angeles) | |Jump (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines | |1<sup>st</sup> in Mini Extended Lines | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2014 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Anaheim) | |||
| | |||
|} | |} | ||