Hayden Overholtzer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
|I Love Dance | |I Love Dance | ||
| | | | ||
| | |StarSystems | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 41: | Line 41: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Work Me Down | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
|Showstopper | |Showstopper | ||
| | |||
|- | |||
|StarSystems (Redondo Beach) | |||
|7<sup>th</sup> in 12 & Under Photogenic Solos | |||
|- | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 61: | Line 76: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |PYT | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Showstopper | |Showstopper | ||
| | |||
|- | |||
|StarSystems (Redondo Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Tiny Shining Star Duets/Trios | |||
|- | |||
|Countdown | |||
| | |||
|- | |||
|Countdown Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||