Hayden Overholtzer: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|KAR (Irvine) | |KAR (Irvine) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |Oceans | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
|KAR (San Gabriel) | |||
| | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Garden Grove) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||