Jillian Mahan: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 112: Line 112:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2019
| rowspan="3" |2019
| rowspan="4" |Requiem
| rowspan="3" |Requiem
| rowspan="4" |Acro-Dance
| rowspan="3" |Acro-Dance
| rowspan="4" |[[Ariel Lantz-Loza]]
| rowspan="3" |[[Ariel Lantz-Loza]]
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 124: Line 124:
|KAR Nationals Blue<br />(Las Vegas)
|KAR Nationals Blue<br />(Las Vegas)
|did not place
|did not place
|-
|
|
|}
|}