Isabella Weiss: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 98: Line 98:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |2023
| rowspan="4" |2023
|New York
|New York
|
|
Line 104: Line 104:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |American Woman
| rowspan="3" |American Woman
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|Turn it Up (Minneapolis 1)
|Turn it Up (Minneapolis 1)
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Miss Teen Turn it Up
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Miss Teen Turn it Up
|-
|Tremaine
|
|-
|-
|Radix (Minneapolis)
|Radix (Minneapolis)