Maddie Ziegler/Filmography: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
| 2018 | | 2018 | ||
| ''LSD'' | | ''LSD'' | ||
|Co-lead | |||
|- | |||
|2021 | |||
|''Speechless'' | |||
|Eddie Benjamin | |||
|Co-lead | |Co-lead | ||
|} | |} | ||
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
| 2018 | | 2018 | ||
| ''LSD'' | | ''LSD'' | ||
|Co-lead | |||
|- | |||
|2021 | |||
|''Speechless'' | |||
|Eddie Benjamin | |||
|Co-lead | |Co-lead | ||
|} | |} | ||