Addison Moffett: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 279: | Line 279: | ||
===Trios=== | ===Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2007 | |||
| style="text-align: center; " |Cookin' with Grease | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Raegan Lamb<br>Celin Ramirez | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |unknown | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Showstopper (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |4th overall mini competitive duet/trio | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2011 | |||
| style="text-align: center; " |Fireflies | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |MacKenzie Buss<br>Kailyn Rogers | |||
| style="text-align: center; " |1st overall junior competitive duet/trio | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Gimmick | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Celin Ramirez<br>Alexa Zoellner | |||
| style="text-align: center; " |6th overall junior competitive duet/trio | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Your Song | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |MacKenzie Buss<br>Kailyn Rogers | |||
| style="text-align: center; " |4th overall junior competitive duet/trio | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2012 | |||
| style="text-align: center; " |Heartbeat | |||
| style="text-align: center; " |contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Arielle Jennings<br>Kailey Tamarkin | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Lay Me Down | |||
| style="text-align: center; " |contemporary | |||
| style="text-align: center; " |[[Kalani Hilliker]] <br> [[Cami Schroeder]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||