Danica Robertson: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 32: Line 32:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="6" |2015
| rowspan="4" |2015
|The Institute
|The Institute
|Open
|Open
Line 53: Line 53:
|StarQuest (San Diego)
|StarQuest (San Diego)
|2<sup>nd</sup> in Petite Small Groups
|2<sup>nd</sup> in Petite Small Groups
|-
|Sassy
|Jazz
|Kiana Gachett<br />Danielle Laven
|Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />Summer Lewis<br />Taylor Monson<br />Kaitlyn Wong
|StarQuest (San Diego)
|1<sup>st</sup> in Petite Small Groups
|-
|Boyfriend’s Back
|Jazz
|Noelle Messa
|Camden Hardin<br />Jamie Lewis<br />Skye Lewis<br />Ashlynn Molloy<br />Isabel Nelson<br />Avery Profancik<br />Kaitlyn Wong<br />Kate Zimmerman
|StarQuest (San Diego)
|2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups
|-
|-
|Ball Game
|Ball Game
Line 75: Line 61:
|3<sup>rd</sup> in Petite Small Groups
|3<sup>rd</sup> in Petite Small Groups
|-
|-
| rowspan="6" |2016
| rowspan="4" |2016
|One
|One
|Jazz
|Jazz
Line 94: Line 80:
|
|
|Ally Beaumont<br />Carmen Carney<br />Haylie Eastman<br />Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />Kaili Hemeon<br />[[Morgan Landrigan]]<br />Skye Lewis<br />[[Danica Robertson]]<br />Kaitlyn Wong
|Ally Beaumont<br />Carmen Carney<br />Haylie Eastman<br />Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />Kaili Hemeon<br />[[Morgan Landrigan]]<br />Skye Lewis<br />[[Danica Robertson]]<br />Kaitlyn Wong
|StarQuest (Upland)
|
|-
|Poker Face
|Jazz
|
|Maddie Butler<br />Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />Skye Lewis<br />Isabel Nelson<br />Avery Profancik<br />Alexis Smykal<br />Kaitlyn Wong<br />Kate Zimmerman
|StarQuest (Upland)
|StarQuest (Upland)
|
|
Line 108: Line 87:
|
|
|Carmen Carney<br />Haylie Eastman<br />Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />[[Morgan Landrigan]]<br />Summer Lewis<br />Sophia Loftus<br />Taylor Monson<br />[[Danica Robertson]]<br />Kaitlyn Wong
|Carmen Carney<br />Haylie Eastman<br />Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />[[Morgan Landrigan]]<br />Summer Lewis<br />Sophia Loftus<br />Taylor Monson<br />[[Danica Robertson]]<br />Kaitlyn Wong
|StarQuest (Upland)
|
|-
|Cover Girl
|Jazz
|
|Nyah Grande<br />Camden Hardin<br />Summer Lewis<br />Taylor Monson<br />Kaitlyn Wong
|StarQuest (Upland)
|StarQuest (Upland)
|
|