Kaileia Dixon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 175: | Line 175: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Duets/Trios=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer(s) | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
|2019 | |||
| | |||
| | |||
|Aubrey Abella<br />Cali Roberts<br />Jera Likins<br />Merce Meynardie | |||
|Showbiz (Pasadena) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Aubrey Abella<br />Cali Roberts<br />Jera Likins<br />Merce Meynardie | |||
|Showbiz (Pasadena) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Angelina Anselmo<br />Angelina Paano<br />Aubrey Abella<br />Ava Abassi<br />Cali Roberts<br />Gracelyn Howell<br />Jaidyn Kujala<br />Madison Johnston | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Ardyn Wedell<br />Cali Roberts<br />Kiya Barczyszyn<br />Riley Goodman<br />Riley Neal<br />Savannah Felix | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Ardyn Wedell<br />Hannah Eagleton<br />Hayden Sydnor<br />Kiya Barczyszyn<br />Natalia Lopez<br />Riley Goodman<br />Riley Neal<br />Savannah Felix | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Ardyn Wedell<br />Brooklyn Craig<br />Capri Weinrich<br />Hayden Sydnor<br />Riley Goodman<br />Riley Neal<br />Savannah Felix | |||
| | | | ||
| | | | ||