Ella Smallwood: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 549: | Line 549: | ||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| Natalie De Leon<br />[[Wavy Hazen]]<br />Scarlet Kendall<br />[[Kailey Longshore]]<br />Delaney McCarthy<br />Ava Zimmerman || Kate Allen<br />Lyrah Cabrera<br />Sarah Coy<br />Haylie Eastman<br />Tia Gutierrez<br />Ava Sherwood<br />Haven Warther || Addison Arredondo<br />Holly Brosch<br />Logan Ellis<br />Emersyn Fee<br />Ellie Iwamoto<br />Chase Kowalkowski<br />Ella Limer<br />[[Kailey Longshore]]<br />Peach Miller<br />Zoe Pollei<br />Haven Warther<br />Ava Zimmerman || Olivia Batlle<br />Carmen Carney<br />Natalie De Leon<br />Nicky Garofalo<br />Brooke Giese<br />Jaidyn Johns<br />Amelia Kerr<br />[[Kailey Longshore]]<br />Delaney Mccarthy<br />Ava Olsen<br />Londyn Orr<br />Jonah Smith<br />Brooke Vurpillat<br />Juliana Weisinger<br />Ava Zimmerman || Dylan Bolles<br />Audrey Chang<br />Keaton Evans<br />Chase Kowalkowski<br />Sophia Loftus<br />[[Kailey Longshore]]<br />Delaney McCarthy<br />Peach Miller<br />Haven Warther<br />Ava Zimmerman || Kate Allen<br />Lyrah Cabrera<br />Sarah Coy<br />Haylie Eastman<br />Tia Gutierrez<br />Sienna Hardin<br />Chase Kowalkowski<br />Sophia Loftus<br />[[Kailey Longshore]]<br />Peach Miller<br />Kaya Tretter<br />Haven Warther<br />Juliana Weisinger<br />Ava Zimmerman | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Kate Allen<br />Olivia Batlle<br />Emersyn Fee<br />Sienna Hardin<br />Sophia Loftus<br />Delaney Mccarthy<br />Peach Miller<br />Haven Warther<br />Ivy Zimmerman || Addison Arredondo<br />Sienna Hardin<br />[[Kailey Longshore]]<br />Peach Miller<br />Zoe Pollei<br />Haven Warther<br />Ivy Zimmerman || Carmen Carney<br />Clara Cestone<br />Natalie De Leon<br />[[Spree Hazen]]<br />Ava Kendall<br />Sophia Loftus<br />Jonah Smith<br />Ava Zimmerman || Carmen Carney<br />Clara Cestone<br />Natalie De Leon<br />Nicky Garofalo<br />Sophia Loftus<br />Sienna Mccarthy<br />Jonah Smith<br />Brooke Vurpillat || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example | |||
|} | |} | ||