Zoe Flores: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 271: Line 271:
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2023
| rowspan="7" |2023
| rowspan="4" |Prologue
| rowspan="4" |Prologue
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
Line 297: Line 297:
|Victor Smalley  
|Victor Smalley  
|24/7 ( Orlando)  
|24/7 ( Orlando)  
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|Conflict
|Contemporary
|Victor Smalley
|NUVO ( Miami )
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}