Jessica Sutton: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |Lyndsey Clark | | rowspan="3" |Lyndsey Clark | ||
|Move | |||
|1<sup>st</sup> in 8 & Under Solos<br />Platinum | |||
|- | |||
|Rainbow (Escondido) | |Rainbow (Escondido) | ||
|6<sup>th</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos | |6<sup>th</sup> in Starz of Tomorrow 8 & Under Solos | ||
|- | |- | ||
|KAR (Riverside) | |KAR (Riverside) | ||