Keara Sweeney: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 26: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Amazing Mayzie | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Amazing Mayzie | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | | style="text-align: center; " |DEA (Pittsburgh) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |||
|Fire & Ice | |||
|5th in junior solo | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2013 | ||