Keara Sweeney: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>PaigeHylandLover
Line 28: Line 28:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2012
| rowspan="3" |2012
| rowspan="2" |Amayzing Mayzie
| rowspan="3" |Amayzing Mayzie
| rowspan="2" |Musical Theater
| rowspan="3" |Musical Theater
| rowspan="2" |Rachael Thoma
| rowspan="3" |Rachael Thoma
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
Line 37: Line 37:
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|Nexstar (Akron)
|did not place
|-
|-
| rowspan="4" |2013
| rowspan="4" |2013