Leigha Sanderson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 192: | Line 192: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2018 | ||
| | |Dolls | ||
|Open | |||
|Abigale Mcafee<br />Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Jamyria Mcmillan<br />Sophie Jacks | |||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |The Wolf | ||
|Contemporary | |||
|Ainsley Epton<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Lilia Garza<br />Sophie Jacks | |||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Mad World | ||
| | |Contemporary | ||
| | |Annalise Nevitt<br />Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />J.J. Garza<br />Kaylee Melton<br />Mariah Tyler | ||
| | |Showbiz (Fort Worth) | ||
| | | | ||
| | |- | ||
|Single Ladies | |||
|Jazz | |||
| | |||
| | |||
|Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />Emma Paul<br />Mariah Tyler | |Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />Emma Paul<br />Mariah Tyler | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Untold Story | |||
|Contemporary | |||
|Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Lilia Garza<br />Sophie Jacks | |Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Lilia Garza<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Praying | |||
|Contemporary | |||
|Abigale Mcafee<br />Annalise Nevitt<br />Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />Emma Paul<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Kaylee Melton<br />Makayla Smith<br />Malachai Howard<br />Mariah Tyler | |Abigale Mcafee<br />Annalise Nevitt<br />Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />Emma Paul<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Kaylee Melton<br />Makayla Smith<br />Malachai Howard<br />Mariah Tyler | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Night Clowns | |||
|Open | |||
|Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />Emma Paul<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Malachai Howard<br />Mariah Tyler | |Ava Hightower<br />Brooke Ricketts<br />Chloe Ricketts<br />Daileigh Wynn<br />Emma Paul<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Malachai Howard<br />Mariah Tyler | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Ice Cream | |||
|Hip Hop | |||
|Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Lilia Garza<br />Sophie Jacks | |Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Lilia Garza<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Monsters | |||
|Jazz | |||
|Abigale Mcafee<br />Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Lilia Garza<br />Makayla Smith<br />Sophie Jacks | |Abigale Mcafee<br />Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />J.J. Garza<br />Lilia Garza<br />Makayla Smith<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2019 | |||
|Castle | |||
|Contemporary | |||
|Ainsley Epton<br />Atlee Millard<br />J.J. Garza<br />Kinsley Eversole<br />Kirra Lee<br />Layla Solsvig<br />Lilia Garza<br />Sophie Jacks | |||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Take an Angel | |||
|Lyrical | |||
|Ainsley Epton<br />Ava Hightower<br />Emma Paul<br />Gianna Day | |||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Wonderland | ||
| | |Open | ||
|Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Elle Brandon<br />Gianna Day<br />J.J. Garza<br />Jamyria Mcmillan<br />Mariah Tyler<br />Sophie Jacks | |Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Elle Brandon<br />Gianna Day<br />J.J. Garza<br />Jamyria Mcmillan<br />Mariah Tyler<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Look What You Made Me Do | |||
|Contemporary | |||
|Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Eleyna Ramirez<br />Juliett Mccain<br />Kinsley Eversole<br />Kirra Lee<br />Layla Solsvig<br />Lilia Garza<br />Olive Williams<br />Sophie Jacks | |Ainsley Epton<br />Athena Gervais<br />Atlee Millard<br />Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Eleyna Ramirez<br />Juliett Mccain<br />Kinsley Eversole<br />Kirra Lee<br />Layla Solsvig<br />Lilia Garza<br />Olive Williams<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Girl with One Eye | |||
|Contemporary | |||
|Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Elle Brandon<br />Emma Paul<br />Gianna Day<br />J.J. Garza<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Layla Solsvig<br />Mariah Tyler<br />Sophie Jacks | |Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Elle Brandon<br />Emma Paul<br />Gianna Day<br />J.J. Garza<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Layla Solsvig<br />Mariah Tyler<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|- | |||
|Dream On | |||
|Open | |||
|Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Elle Brandon<br />Emma Paul<br />Gianna Day<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Layla Solsvig<br />Malachai Howard<br />Mariah Tyler<br />Sophie Jacks | |Ava Hightower<br />Eastyn Turner<br />Elle Brandon<br />Emma Paul<br />Gianna Day<br />Jaeda Paul<br />Jamyria Mcmillan<br />Layla Solsvig<br />Malachai Howard<br />Mariah Tyler<br />Sophie Jacks | ||
|Showbiz (Fort Worth) | |||
| | |||
|} | |||
{|class="wikitable" | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||