Marlow Hess: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan="2" |Ol' Town Road | | rowspan="2" |Ol' Town Road | ||
| rowspan="2" |Open | | rowspan="2" |Open | ||
| Line 121: | Line 121: | ||
|Showstopper (Orlando) | |Showstopper (Orlando) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | |2<sup>nd</sup> in Mini Super Groups | ||
|- | |||
|Kenneth Braga<br />Presley Ely<br />Lucy Henry<br />Nyxyn Uzonwanne | |||
|Cali Bozsoki<br />Mila Campbell<br />Haven Chisholm<br />Lily Delavina<br />Lucy Henry<br />Madeline Jordan<br />Collins Kirby<br />Valentina Villanova | |||
|Cali Bozsoki<br />Kenneth Braga<br />Mila Campbell<br />Haven Chisholm<br />Lily Delavina<br />Presley Ely<br />Lucy Henry<br />Madeline Jordan<br />Collins Kirby<br />Nyxyn Uzonwanne<br />Valentina Villanova | |||
|Cali Bozsoki<br />Kenneth Braga<br />Mila Campbell<br />Haven Chisholm<br />Lily Delavina<br />Presley Ely<br />Lucy Henry<br />Madeline Jordan<br />Collins Kirby<br />Nyxyn Uzonwanne<br />Valentina Villanova | |||
|[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />[[Ella Dobler]]<br />Presley Ely<br />Mila Fontana<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />Noelle Klug<br />Harper Stein<br />Macey Strickland<br />Katherine White | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||