Nyla McCarthy: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2021 | |||
| rowspan="5" |Wind it Up | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |Amy Gold | |||
|KAR (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz Nationals (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
| rowspan="5" |Control | |||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" |[[Molly Long]] | |||
|Radix | |||
| | | | ||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO (Atlantic City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|The Dance Awards (Ontario) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
=== | ===Trios=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | ||
|- | |- | ||
| Line 26: | Line 57: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2021 | |||
| rowspan="5" |Beat It | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |Peyton Bartolo<br />Kyle Chen | |||
|KAR (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showbiz Nationals (Anaheim) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||