Stella Eberts: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2017 | |||
|Jet Set | |||
| | |||
|Alma Shalev<br />Ariela Ephraim<br />Bluesy Burke<br />[[Coco Kawamura|Cocona Kawamura]]<br />Dahlia DeLavendeyra<br />Danielle Aziz<br />Miley Mayashi<br />Noa Ephraim<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]]<br />Kayley Kirsch | |Alma Shalev<br />Ariela Ephraim<br />Bluesy Burke<br />[[Coco Kawamura|Cocona Kawamura]]<br />Dahlia DeLavendeyra<br />Danielle Aziz<br />Miley Mayashi<br />Noa Ephraim<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]]<br />Kayley Kirsch | ||
|Alma Shalev<br />[[Esmé Chou]]<br />Estee Brooks<br />Ariela Ephraim<br />[[Coco Kawamura|Cocona Kawamura]]<br />Kayley Kirsch<br />Mailey Hayashi<br />Noa Ephraim<br />Sophie DeLavendeyra<br />Stella Eberts<br />Winter Eberts | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | |||
|- | |||
|2018 | |||
|Guardian Angel | |||
| | |||
|Alma Shalev<br />[[Esmé Chou]]<br />Estee Brooks<br />Ariela Ephraim<br />[[Coco Kawamura|Cocona Kawamura]]<br />Kayley Kirsch<br />Mailey Hayashi<br />Noa Ephraim<br />Sophie DeLavendeyra<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]] | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
| | |||
| | |||
|Anna Lane-Marvis<br />Juliet Donenfeld<br />[[Coco Kawamura|Cocona Kawamura]]<br />Yalli Koren-Pinto<br />Annaka Fourneret<br />Noa Ephraim<br />Ariela Ephraim<br />Kayley Kirsch<br />Logan Christopher<br />Mailey Hayashi<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]]<br />Estee Brooks<br />Galatea Karinja<br />Maddie Kobayashi<br />Brooke Meenaghan<br />Lucia Oman<br />Savannah Rozell<br />Sofia Rozell<br />Lauren Weiskopf | |Anna Lane-Marvis<br />Juliet Donenfeld<br />[[Coco Kawamura|Cocona Kawamura]]<br />Yalli Koren-Pinto<br />Annaka Fourneret<br />Noa Ephraim<br />Ariela Ephraim<br />Kayley Kirsch<br />Logan Christopher<br />Mailey Hayashi<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]]<br />Estee Brooks<br />Galatea Karinja<br />Maddie Kobayashi<br />Brooke Meenaghan<br />Lucia Oman<br />Savannah Rozell<br />Sofia Rozell<br />Lauren Weiskopf | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2020 | |||
| | |||
| | |||
|Noa Ephraim<br />Ariela Ephraim<br />Sofia Rozell<br />Kayley Kirsch<br />Mailey Hayashi<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]]<br />Estee Brooks | |Noa Ephraim<br />Ariela Ephraim<br />Sofia Rozell<br />Kayley Kirsch<br />Mailey Hayashi<br />[[Stella Eberts]]<br />[[Winter Eberts]]<br />Estee Brooks | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|[[Winter Eberts]]<br />[[Stella Eberts]]<br />Sofia Rozell<br />Noa Ephraim<br />Mailey Hayashi<br />Kayley Kirsch<br />Estee Brooks<br />Ariela Ephraim<br />Annaka Fourneret<br />Logan Christopher<br />Dempsey Foxson | |[[Winter Eberts]]<br />[[Stella Eberts]]<br />Sofia Rozell<br />Noa Ephraim<br />Mailey Hayashi<br />Kayley Kirsch<br />Estee Brooks<br />Ariela Ephraim<br />Annaka Fourneret<br />Logan Christopher<br />Dempsey Foxson | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||