Cassidy Naber: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Baby I'm a Star | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="2" |[[Taeya Shvartsman]] | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|KAR (Anaheim) | |KAR (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | |||
| rowspan="2" |Dangerous | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |[[Dylan Naber]] | |||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
| | |||
|} | |} | ||