Shaleen Trujillo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2016
| rowspan="3" |2016
| rowspan="2" |Falling Short
| rowspan="3" |Falling Short
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |Open
|KAR (Denver)
|KAR (Denver)
|
|
Line 19: Line 19:
|KAR Nationals Purple (Las Vegas)
|KAR Nationals Purple (Las Vegas)
|
|
|-
|Celebration (Denver)
|did not place
|}
|}


===Trios===
===Duets===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; "
|-
|-
Line 27: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan="3" |2015
| rowspan="3" |Run
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |Tessa Carr<br />Annie Smith
|KAR (Denver)
|
|-
|KAR Nationals Purple (Las Vegas)
|
|-
|Showstopper (Denver)
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios<br />Double Platinum
|-
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |Controlla
| rowspan="3" |Controlla
| rowspan="3" |Hip Hop
| rowspan="3" |Hip Hop
| rowspan="3" |
| rowspan="3" |[[Shanae Trujillo]]
|KAR (Denver)
|KAR (Denver)
|
|
Line 55: Line 45:
|-
|-
|Celebration (Denver)
|Celebration (Denver)
|
|-
|2018
|Robber
|Hip Hop
|[[Shanae Trujillo]]
|Showbiz (Denver)
|
|
|}
|}
Line 80: Line 77:
|Showstopper (Denver)
|Showstopper (Denver)
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios<br />Double Platinum
|4<sup>th</sup> in Teen Duets/Trios<br />Double Platinum
|-
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |Controlla
| rowspan="3" |Hip Hop
| rowspan="3" |
|KAR (Denver)
|
|-
|KAR Nationals Purple (Las Vegas)
|
|-
|Celebration (Denver)
|
|}
|}


Line 146: Line 130:
|
|
|Showstopper (Denver)
|Showstopper (Denver)
|3<sup>rd</sup> in Teen Small Groups<br />Crystal Award
|
|-
|-
|I Gotcha
|I Gotcha
|
|Musical Theatre
|Zoë Bitsie<br />Tessa Carr<br />[[Sheldon True]]<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />Michaela Snow<br />Mia Hewett<br />Jewels Ramer<br />Jessica Schow<br />Aspen Hammer<br />[[Shanae Trujillo]]<br />[[Sharlize True]]
|Zoë Bitsie<br />Tessa Carr<br />[[Sheldon True]]<br />[[Shaleen Trujillo]]<br />Michaela Snow<br />Mia Hewett<br />Jewels Ramer<br />Jessica Schow<br />Aspen Hammer<br />[[Shanae Trujillo]]<br />[[Sharlize True]]
|Showstopper (Denver)
|Showstopper (Denver)