Shanae Trujillo: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 183: | Line 183: | ||
|Showstopper (Denver) | |Showstopper (Denver) | ||
|10<sup>th</sup> in Senior Large Groups<br />Platinum | |10<sup>th</sup> in Senior Large Groups<br />Platinum | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2018 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showbiz (Denver) | |||
| | |||
|} | |} | ||